SZCZENIĘTA

Kilkudniowe szczenię Barbeta – Poli

NASZE SZCZENIAKI – ZAKUP SZCZENIĘCIA


barbetowa ślicznotkaNasze mioty nie są częste, ale zawsze starannie zaplanowane i decydujemy się na nie tylko mając pewność, że jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim szczeniakom odpowiedzialne nowe domy. Informacje o naszych planach hodowlanych pojawiają się na stronie z dużym wyprzedzeniem, prowadzimy również listę oczekujących na małe barbety. Nie mamy przed wami żadnych tajemnic, więc również wszelkie dokumenty dotyczące zdrowia i pochodzenia naszych psów są zamieszczone na naszej stronie.

Traktujmy nasze maluchy jak własne dzieci, przyszłe rodziny dla nich wybieramy z wielką ostrożnością i rozwagą, jeśli mamy choć cień wątpliwości, czy nowy dom jest odpowiedni dla małego Barbeta, rezygnujemy ze sprzedaży na każdym etapie. Takie same prawo pozostawiamy oczywiście drugiej stronie, w każdym momencie możecie zrezygnować z zakupu szczenięcia, nawet po wpłaceniu zaliczki, która jest zawsze zwracana. Dobro szczeniąt jest najważniejsze, a nie ma niczego gorszego niż nieprzemyślana decyzja…

Pomoc specjalistycznych testów oraz doświadczonego psiego behawiorysty pomaga nam dopasować szczeniaki do waszych oczekiwań, charakteru i trybu życia, aby wasze przyszłe relacje były jak najlepsze już od samego początku. Uwzględniamy wasze preferencje w kwestii płci i w miarę możliwości również umaszczenia. Naszych miotów nie planujemy pod kątem konkretnego koloru, nie jesteśmy również w stanie zaspokoić wszelkich gustów poprzez posiadanie w każdym miocie szczeniaków we wszystkich kolorach tęczy. Doskonale rozumiemy, że współczesny konsument przywykł do tego, że wszystko jest konfigurowalne i często naturalnym wydaje mu się, że przekłada się to na wszystkie dziedziny życia. W przypadku psów wymarzony kolor to zdecydowanie za mało, by zagwarantować wam długie i szczęśliwe życie razem. Kwestie zdrowia przyszłych pokoleń są dla nas determinujące i po tym kluczu dobieramy pary hodowlane. Zbalansowany charakter plus dobre zdrowie to najlepsza baza na przyszłość.

Przyszłych właścicieli zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszymi psami, chętnie opowiemy o rasie i udzielimy porad. Im więcej się o sobie dowiemy, tym łatwiej będzie nam dobrać dla was szczenię idealne. Zapraszamy również do odwiedzania małych Barbetów, dla nich to wspaniała okazja do socjalizacji i nabywania nowych doświadczeń, dla was okazja do poznania przyszłych członków rodziny. Nasz dom jest otwarty poza ścisłym okresem okołoporodowym i 3 pierwszymi tygodniami życia szczeniaków, kiedy i suka i miot potrzebują spokoju.

Poli 6 tygodniPotrzeby naszych kudłatych dzieci traktujemy ze szczególną starannością. Począwszy od odpowiedzialnych wyborów hodowlanych- zdrowie to dla nas najwyższy priorytet, przez wysokiej jakości karmę, którą żywimy i nasze dorosłe psy i maluchy, na odpowiedniej socjalizacji skończywszy. Nie zamykamy szczeniąt przed światem. Pozwalamy im poznawać świat dookoła, ludzi i zwierzęta, doświadczać różnorodnych sytuacji, tak by małe Barbety wyrosły na wesołe, odważne i ciekawe świata psy. Wraz z resztą stada uczestniczą w naszym codziennym życiu, przyjmują gości, są zabierane nad rzekę, łąkę i do centrum miasta. Od pierwszych dni życia mały Barbet przyzwyczajany jest do pielęgnacji ciała i uczony czystości w domu. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić im oraz wam jak najlepszy wspólny start w nowe życie.

Małe Barbety pozostają w hodowli przez co najmniej 8 pierwszych tygodni życia. Po tym czasie szczeniaki są gotowe do rozstania z mamą i wyjazdu do nowych domów. Nie wydajemy i nie wysyłamy naszych maluchów rodzinom, których nie znamy. Obowiązuje wcześniejsza wizyta w naszej hodowli.

Z przyszłymi właścicielami zawieramy umowy kupna-sprzedaży. Pobieramy również zaliczki na poczet rezerwacji maluchów (po narodzinach). Brak wpłaty zaliczki w określonym wcześniej terminie, traktujemy jako rezygnację z zakupu szczenięcia.

Wszystkie Barbety opuszczające naszą hodowlę są odrobaczone i zaszczepione zgodnie z harmonogramem, posiadają chipy, książeczki zdrowia (lub paszporty, jeśli wyjeżdżają za granicę), metryki ZKwP uprawniające do wyrobienia rodowodu FCI oraz kopie wszystkich dokumentów rodziców. Każdy maluch otrzymuje również wyprawkę, a także zapas karmy, którą był karmiony u nas, a nowi właściciele książeczkę z poradami na temat żywienia, wychowania i opieki nad nowym członkiem rodziny oraz opinię behawioralną szczenięcia.

Na każdym etapie służymy wsparciem i poradą. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, mały Barbet w każdej chwili może do nas wrócić, niespodziewane, trudne sytuacje życiowe czasami się zdarzają. Rodziny naszych szczeniaków zawsze mogą liczyć na naszą pomoc we wszystkich kwestiach dotyczących wspólnego życia z Barbetem. Liczymy więc na to, że pozostaniecie z nami w kontakcie.

Więcej o naszej hodowli można przeczytać tutaj.

3 miesięczny Bruno

Komentowanie jest wyłączone.