MIOT M 2018

MIOT M 2018

DATA URODZENIA: 18.10.2018 r.
RODZICE: DÉESSE Splendeur Dorée (Poli) i IWO Wierciłapa

Pierwszy, długo wyczekiwany miot barbetów w naszej hodowli przyszedł na świat 18.10.2018 pomiędzy godziną 15:00 a 23:30. 11 iście tęczowych szczeniąt, 6 suczek i 5 piesków, brązowe, czarne i piaskowe, było dla nas niespodzianką, bo aż tak licznego miotu nie spodziewaliśmy się. Poród przebiegł sprawnie i bez komplikacji, a wszystkie noworodki były silne, żywotne i zdrowe, o dobrej wadze urodzeniowej, kondycji oraz pięknych głowach. Maluchy rozwijały się książkowo pod czujnym okiem troskliwej matki Polki i asyście wujka Bruna. Po ukończeniu 8 tygodni małe barbety zamieszkały ze swoimi nowymi rodzinami w Polsce, Finlandii, Niemczech i Szkocji. Z łezką w oku śledzimy teraz jak wyrastają na piękne barbety i jesteśmy dumni z ich pierwszych sukcesów szkoleniowych i wystawowych.

Zapraszamy do śledzenia przygód miotu M na naszym BLOGU


GALERIA:

TABELA URODZENIOWA:
Beskidiana miot M

INFORMACJE O RODZICACH I ARCHIWALNA ZAPOWIEDŹ MIOTU:

 


 

RODZICE:

 


DÉESSE Splendeur Dorée

DATA URODZENIA: 23.11.2014
RODZICE: AMBELOUI L’Esprit de Bonte (HD-A, ED-0), BILLABONG du Pre de Redy (HD-B, ED-1)
HD-A; ED-0 ; OCZY: przebadane, wolne od zmian

 

Poli jest średniego wzrostu barbetką o mocnej budowie ciała i łatwym w pielęgnacji włosie. Zrównoważona, spokojna, posłuszna i wyjątkowo cierpliwa, jest bardzo skupiona na człowieku i pracy. Uwielbia aportowanie, szczególnie z wody, to doskonały pływak, któremu nie straszna żadna temperatura i pogoda. Posiadaczka doskonałego nosa i pasji do tropienia. Tytuły uzyskane przez Poli: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski. Wszystkie dokumenty i wyniki badań Poli są tu. Więcej na temat jej temat można przeczytać TUTAJ

IWO Wierciłapa

DATA URODZENIA: 18.07.2013
RODZICE: GEORGIA ON MY MIND de la Serve de la Chapelle d’Alexandre (HD-A, ED-0), BOREE di Barbochos Reiau de Prouvenco (HD-A, ED-0)
HD: A; ED: 0: OCZY: przebadane, wolne od zmian

 

Iwo jest doskonałym w typie Barbetem o harmonijnej budowie ciała i bardzo dobrym gatunku włosa. To wesoły chłopak o spokojnym, miłym i bezkonfliktowym charakterze. Na co dzień uwielbia biegi w lesie, tropienie i wodne zabawy ze swoim młodszym barbetowym bratem Monsem. Iwo posiada tytuły Młodzieżowego Championa Polski i Championa Polski.

Przystępując do selekcji potencjalnych kandydatów dla naszej Poli ustaliliśmy twarde priorytety, na których skupialiśmy się przez cały kilkumiesięczny i niełatwy proces wyboru. Bardzo zależy nam, by przyszłe szczenięta oprócz perfekcyjnego zdrowia, doskonałego typu, wyważonego charakteru oraz łatwego w pielęgnacji włosa, miały również predyspozycje do pracy i instynkt myśliwski. Po długich analizach wybraliśmy kandydata najbliższego naszemu ideałowi, który ma szanse uzupełnić wyjątkowe cechy naszej Poli, o których tutaj. Iwo to wspaniały Barbet i spełnia nasze wszystkie oczekiwania. Czy można chcieć więcej? Ojcem Iwo jest wspaniały BOREE di Barbochos Reiau du Prouvenco, który pochodzi z wybitnej linii psów pracujących. Barbety z niej pochodzące pracują z myśliwymi na całym świecie. Ermengarda dite Coccolina, babcia Iwo, uzyskała w SCC selection grid – 5/6, czyli najwyższą ocenę w historii otrzymana przez Barbeta. Dla nas to ogromny atut. Oczekujemy, że szczeniaki z tego połączenia będą wspaniałymi, zrównoważonymi towarzyszami zarówno dla rodzin, osób aktywnych, ale również świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju psich sportach oraz pracy z myśliwymi.
Szczeniaki pojawią się na świecie w drugiej połowie października 2018r. Zapraszamy do kontaktu z nami, a także do zapoznania się z priorytetami, którymi kierujemy się w naszej hodowli  TUTAJ oraz informacjami na temat naszych barbetowych szczeniaków TUTAJ

 

RODOWÓD PRZYSZŁEGO MIOTU

rodowód szczeniąt


GALERIA ZDJĘĆ IWO

 

 

Komentowanie jest wyłączone.